hizmetx

Isı Yalıtımı      
       Binalarda ısı yalıtımını sağlamak amacıyla önerilen duvarların içeriden yalıtımı veya sandviç duvar sistemi gibi yöntemlerle, ısı köprülerinin tamamen engellenmesi mümkün değildir.
      Oysa, Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri, hem duvar elemanlarının oluşturduğu yüzeyleri hem de kolon, kiriş vb. betonarme alanları yalıtarak, ısı köprülerini ortadan kaldırır ve yalıtımdan en etkin netice alınmasını sağlar. Böylece daha az enerji ile istenilen konfor şartlarına ulaşılabilir.
      Ayrıca, Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri, yapı bileşenlerinde termal farklılıklardan oluşabilecek genleşme ve büzülme gibi fiziksel değişimleri önler. Duvar kesitindeki gerilmeleri, çatlakları, korozyon vb. yapı hasarlarını engelleyerek daha güvenli ve uzun ömürlü binalar oluşturur.   
     

      Isı Yalıtımının Faydaları:

      Hava kirliliğini önler.
      Ortamda homojen ısı dağılımı elde ediliyor, konfor şartları sağlanıyor.
      Isıtma ve soğutma uygulamalarında yakıt, elektrik ve işletme giderleri azaltılarak tasarruf sağlanıyor.
      Isı yalıtımı ile kayıplar kazanca dönüşüyor. Bu sayede daha küçük kapasiteli ısıtma ve soğutma cihazları seçilebiliyor ve yatırım giderleri ciddi ölçüde azaltılıyor.
      Doğal kaynak israfı azalıyor, ozon tabakası delinmiyor ve sera etkisi azalıyor.
      Binadaki sıva hatalarını gizliyor.

      Alanımızda yetkin kadromuz ve prensipli iş anlayışımızla yürüttüğümüz faaliyetlerimiz, müşterilerimizde oluşturduğumuz güven ve yürüttüğümüz iş ortaklığı programlarımız ile güveninizi ve takdirinizi kazanmamız en büyük başarımızdır. Mantolama bizim işimiz. Binanızı görmemiz bizim için yeterli. Ücretsiz keşif hizm etimiz ile yalıtım maliyetlerinizi belirleyip, sizlere en kaliteli hizmeti makul fiyatlara sunmanın gururunu yaşıyoruz.